Vysokotlakové čistenie kanalizácie za výhodné ceny

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom dokonale vyčistí kanalizačné potrubie a predĺži mu životnosť. Žilina – Bytča a okolie.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie
Čistenie kanalizácie vysokým tlakom za výhodné ceny - Žilina - Bytča

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom

Tam kde je elektrickému krtovi dochádza dych, prichádza na rad čistenie kanalizácie vysokotlakovou metódou. Vysokovýkonný čistiaci stroj Ridgid KJ-3100 disponuje silným tlakom, ktorý 100% vyčistí každé potrubie. Tento spôsob čistenia kanalizácie patrí celosvetovo medzi najpoužívanejšie a zároveň najefektívnejšie.

 • Rýchle a efektívne čistenie kanalizačného potrubia
 • Variabilné čistiace trysky a hlavice
 • Pracovný tlak 205 barov

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - videoukážka | Žilina a okolie

Vysokotlakovým čistením sa prevažne čistia väčšie priemery potrubia od DN 50 až po 250, či už ležatých alebo zvislých potrubí. Tlaková čistička je zabudovaná v mobilnom krtkovacom vozidle, čo umožňuje veľkú flexibilitu. Čistička disponuje pracovným tlakom 205 barov a prietokom 21/l za minútu.

Tlakové čistenie – niekedy nazývané aj hydročistenie prebieha tak, že výkonné čerpadlo je napojené na nádrž s vodou. Čerpadlo nasáva vodu a tá sa silným tlakom cez flexibilnú hadicu dostáva do kanalizácie. Tento silný tlak strháva a odbúrava všetky upchávky – tento silný tlak si poradí s každou usadeninou. Nielenže sa 100% vyčistí kanalizácia, ale tlak vody prečistí aj vnútorné steny potrubia tak, akokeby boli prednedávnom inštalované. Ak by aj napriek účinnému čisteniu kanalizácie bol prietok stále nepriechodný – pristupujeme k monitoringu potrubia a zistíme dôvody, ktoré bránia dobrému prietoku potrubia. Po vyhodnotení problému pokračujeme vhodnými nádstavcami až dovtedy, pokiaľ kanalizácia nebude pracovať správne.

Výhody vysokotlakového čistenia potrubia

Toto čistenie nielenže vyčistí upchaté potrubie ale pôsobí aj ako prevencia. Zvyšuje životnosť celého kanalizačného systému a zabraňuje prípadným problém v budúcnosti. Medzi ďalšie výhody hydročistenia sú:

 • Možnosť čistenia kanalizácie z revíznej šachty – nie je nutný vstup do objektu
 • Rýchle a účinné obnovenie dobrého prietoku potrubia
 • Toto čistenie je ekologické – nepoužívajú sa tu žiadne chemikálie
 • Je šetrné k potrubiu – maximálne eliminuje možnosť jeho poškodenia
 • Perfektné vyčistenie vnútorných stien potrubia
 • Flexibilita – veľké množstvo príslušenstva (trysky, hlavice)

Tlakové čistenie kanalizácie prečistí odtok:

sprchového kúta, kuchynského drezu, pračky, umývačky riadu, vane, umývadla, WC – záchoda, pisoárov, guličiek, priečkových sifónov, dažďových zvodov,  kanalizačných stúpačiek a vpustí,  domových prípojok, ležatých aj zvislých potrubí, bytových stúpačiek a pod.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie poskytujeme pre:

vlastníkov domov, bytov, bytové družstvá, firemných zákazníkov, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, bary, hotely, autoumývačky, záhradníctva, upratovacie a údržbové firmy,  obce, mestá, mestké úrady, DSS – zariadenia pre seniorov, štátne inštitúcie a pod.

Vysokotlaková čistička na upchaté potrubia - Ridgid KJ3100

 • RIDGID Tlaková vodná čistička KJ-3100 je účinná pre odpadové potrubia 50 mm až 250 mm

Prenosná tlaková vodná čistička Ridgid KJ-3100 disponuje skutočným tlakom 3000 psi (205 barov).  Účinné čistenie vo veľkých komerčných a priemyselných objektoch. Táto čistička pretlačí kanalizačným potrubím vysoko pružnú a ľahkú hadicu, ktorá prestrieka kalové, mydlové, tukové a sedimentové upchávky. Pri spätnom ťahaní hadice tlakovo vyčistí potrubie, vypláchne nečistoty a vráti odpadovému potrubiu jeho plnú voľnú prietokovú kapacitu – úplne bez použitia škodlivých chemikálií..

Koľko stojí čistenie kanalizácie vysokým tlakom?

Upchaté potrubie má veľa podôb. Nedá sa dopredu určiť v akej dĺžke usadeniny sú, ani čo bráni prietoku a podobne. Fixná cena sa preto veľmi ťažko stanovuje.

 • Cenu Vám vieme približne odhadnúť po obhliadke problému
 • Môžete si byť istí, že vyberieme ten najefektívnejší spôsob čistenia odpadov, ktorý je zároveň aj najlacnejší.
 • Našim cieľom je v prvom rade spokojný zákazník.
Ak ma prekvapí upchatá kanalizácia v nočných hodinách - môžem Vás kontaktovať aj vtedy?

Samozrejme – naša krtovacia služba pracuje NONSTOP. Pracujeme aj v noci, cez víkendy aj sviatky.

 • Upchaté odpadové potrubie si často vyžaduje okamžitý zásah
Kde poskytujeme čistenie kanalizácie vysokým tlakom?

Vysokotlakové čistenie kanalizácie poskytujeme v mestách:

 • Žilina
 • Bytča

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota