Čistenie dažďových zvodov za výhodné ceny | Žilina - Bytča

Tak ako odpadové potrubie sa časom upchá, rovnako je na tom a dažďová kanalizácia – odvod dažďovej vody. Čistenie dažďových zvodov profesionálnou technikou poskytujeme v Žiline, Bytči a okolí.

Čistenie dažďových zvodov za výhodné ceny v Žiline - Bytči a okolí

Dažďová a odkvapová kanalizácia - rímsy

Nielen klasická kanalizácia ale nemenej dôležitým systémom každého domu alebo objektu je aj dažďová kanalizácia. Tento odkvapový odvádza dažďovú vodu z objektov tak, aby nespôsobila problémy na objekte a okolo objektu – domu. Aj odkvapové – dažďové rímsy sa vedia upchať. Prevažne to spôsobuje napadané lístie so stromov, rôzne predmety a pod. Čistenie dažďových zvodov robíme profesionálnou technikou na to určenou.

  • Čistenie dažďových zvodov – odkvapových žľabov
  • Čistenie odkvapov a ríms
  • Čistenie potrubia trativodov

Čistenie dažďových rímsov a odkvapov je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o dom. Prečistením zabránite upchávaniu odkvapových zvodov a je dobrá prevencia proti ich poškodeniu. Čistenie odkvapov je pre mnohých majiteľov domov a nehnuteľností veľmi náročné – hlavne tých, ktorým nerobí dobre vysoká výška. Vyčistenie dažďových zvodov je veľmi zložitá práca – či už z technického hľadiska ale aj z odborného.  Nemenej dôležitým faktom je to, že toto čistenie sa vykonáva vo výškach a tým pádom je aj veľmi nebezpečné.

Čistenie odkvapových žľabov poskytujeme pre:

vlastníkov domov, bytov, bytové družstvá, firemných zákazníkov, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, bary, hotely, taxislužby,  autoumývačky, záhradníctva, autopožičovne, obce, mestá, mestké úrady, DSS – zariadenia pre seniorov, štátne inštitúcie a pod.

Kde poskytujeme čistenie dažďových zvodov?

Čistenie dažďových zvodov poskytujeme v mestách:

  • Žilina
  • Bytča

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll to Top Call Now Button