Čistenie dažďových zvodov za výhodné ceny | Žilina - Bytča

Tak ako odpadové potrubie sa časom upchá, rovnako je na tom a dažďová kanalizácia – odvod dažďovej vody. Čistenie dažďových zvodov profesionálnou technikou poskytujeme v Žiline, Bytči a okolí.

Čistenie dažďových zvodov za výhodné ceny v Žiline - Bytči a okolí

Dažďová a odkvapová kanalizácia - rímsy

Nielen klasická kanalizácia ale nemenej dôležitým systémom každého domu alebo objektu je aj dažďová kanalizácia. Tento odkvapový odvádza dažďovú vodu z objektov tak, aby nespôsobila problémy na objekte a okolo objektu – domu. Aj odkvapové – dažďové rímsy sa vedia upchať. Prevažne to spôsobuje napadané lístie so stromov, rôzne predmety a pod. Čistenie dažďových zvodov robíme profesionálnou technikou na to určenou.

  • Čistenie dažďových zvodov – odkvapových žľabov
  • Čistenie odkvapov a ríms
  • Čistenie potrubia trativodov

Čistenie dažďových rímsov a odkvapov je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o dom. Tak ako pravidelné čistenie závlahového systému, predlžuje jeho životnosť, tak isto je to aj s odkvapmi. Prečistením zabránite upchávaniu odkvapových zvodov a je dobrá prevencia proti ich poškodeniu. Čistenie odkvapov je pre mnohých majiteľov domov a nehnuteľností veľmi náročné – hlavne tých, ktorým nerobí dobre vysoká výška. Vyčistenie dažďových zvodov je veľmi zložitá práca – či už z technického hľadiska ale aj z odborného.  Nemenej dôležitým faktom je to, že toto čistenie sa vykonáva vo výškach a tým pádom je aj veľmi nebezpečné.

Čistenie odkvapových žľabov poskytujeme pre:

vlastníkov domov, bytov, bytové družstvá, firemných zákazníkov, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, bary, hotely, taxislužby,  autoumývačky, záhradníctva, autopožičovne, obce, mestá, mestké úrady, DSS – zariadenia pre seniorov, štátne inštitúcie a pod.

Kde poskytujeme čistenie dažďových zvodov?

Čistenie dažďových zvodov poskytujeme v mestách:

  • Žilina
  • Bytča

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota