Elektromechanické čistenie odpadov za výhodné ceny

Účinné čistenie odpadov mobilným profesionálnym krktovacím strojom, ktorý dokonale vyčistí Vaše odtokové potrubie. Žilina  – Bytča a okolie.

Elektromechanické čistenie odpadov - Žilina - Bytča
Čistenie odpadov strunovou metódou za výhodné ceny - Žilina - Bytča

Čistenie odpadov elektrickým krtkom

Toto čistenie upchatých odpadov patrí celosvetovo medzi najpoužívanejšie. Je vhodné na krtovanie potrubí menších priemerov potrubí. Na špirálové prepchávanie používame profesionálny krtkovací stroj Ridgid K60.

  • Rýchle uvoľnenie prietoku
  • Veľké množstvo nádstavcov na rôzne typy upchávok
  • Výkonný 700W motor

Strunové čistenie odpadov patrí medzi jednoduchšie ale veľmi účinné krtkovanie. V Košiciach a Prešove je to prebíjanie odpadov. Mechanický krtko si poradí bez problémov s upchávkami v potrubí ako je mastnota, zvyšky jedál, nahromadený toaletný papier a pod. Hravo si poradí aj s odolnejšími prekážkami v potrubí – stavebný odpad, rôzne zatvrdnuté materiály a pod. Výhoda tohto čistenia oproti vysokotlakovému je aj to, že nevyplaví splaškovú vodu naspäť.

Toto prepchávanie potrubia je ideálne pre menšie priemery potrubí (DN32 – DN125). Špirála si bez problémov poradí aj s 90° kolenami. Krtkovací stroj poháňa silný indukčný 700W motor. Čistenie prebieha pomocou špirál, na ktoré sú nasadzované rôzne nádstavce. Špirála sa rozvibruje a postupne prechádza do potrubia a odstraňuje usadeniny a nečistoty zo stien potrubia. Ak by sa odpad opakovane upchával – vieme skontrolovať kanalizáciu inšpekčnou kamerou, kde a čo blokuje dobrý odtok.

Špirálové krtkovanie - čistenie odpadov prečistí odtok:

sprchového kúta, kuchynského drezu, pračky, umývačky riadu, vane, umývadla, WC – záchoda, pisoárov, guličiek, priečkových sifónov, dažďových zvodov,  kanalizačných stúpačiek a vpustí,  domových prípojok, ležatých aj zvislých potrubí, bytových stúpačiek a pod.

Elektromechanické čistenie odpadov poskytujeme pre:

vlastníkov domov, bytov, bytové družstvá, firemných zákazníkov, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, bary, hotely, autoumývačky, záhradníctva, obce, mestá, mestké úrady, DSS – zariadenia pre seniorov, štátne inštitúcie a pod.

Spirálová čistička na upchaté potrubia - Ridgid K60

  • RIDGID K-60 je spoľahlivý a účinný elektrický čistiaci stroj  na spojované špirály pre potrubia do priemeru 150mm, do vzdialenosti 38m.

Výkonná čistička, vhodná na čistenie všetkých potrubí v bytoch, domoch a priemyselných objektoch. Čistí odpadové potrubia, odpady kúpelní a sociálnych zariadení, menšie koreňové upchatia, dážďové kanalizačné potrubia a pod.

Koľko stojí čistenie odpadov elektrickým krtkom?

Upchaté potrubie má veľa podôb. Nedá sa dopredu určiť v akej dĺžke usadeniny sú, ani čo bráni prietoku a podobne. Fixná cena sa preto veľmi ťažko stanovuje.

  • Cenu Vám vieme približne odhadnúť po obhliadke problému
  • Môžete si byť istí, že vyberieme ten najefektívnejší spôsob čistenia odpadov, ktorý je zároveň aj najlacnejší.
  • Našim cieľom je v prvom rade spokojný zákazník.
Ak ma prekvapí upchatý odpad v nočných hodinách - môžem Vás kontaktovať aj vtedy?

Samozrejme – naša krtovacia služba pracuje NONSTOP. Pracujeme aj v noci, cez víkendy aj sviatky.

  • Upchaté odpadové potrubie si často vyžaduje okamžitý zásah
Kde poskytujeme čistenie potrubí špirálou?

Špirálové čistenie odpadov a potrubí poskytujeme v mestách:

  • Žilina
  • Bytča

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota