Elektromechanické čistenie odpadov za výhodné ceny

Účinné čistenie odpadov mobilným profesionálnym krktovacím strojom, ktorý dokonale vyčistí Vaše odtokové potrubie. Žilina  – Bytča a okolie.

Elektromechanické čistenie odpadov - Žilina - Bytča
Čistenie odpadov strunovou metódou za výhodné ceny - Žilina - Bytča

Čistenie odpadov elektrickým krtkom

Toto čistenie upchatých odpadov patrí celosvetovo medzi najpoužívanejšie. Je vhodné na krtovanie potrubí menších priemerov potrubí. Na špirálové prepchávanie používame profesionálny krtkovací stroj Ridgid K60.

  • Rýchle uvoľnenie prietoku
  • Veľké množstvo nádstavcov na rôzne typy upchávok
  • Výkonný 700W motor

Strunové čistenie odpadov patrí medzi jednoduchšie ale veľmi účinné krtkovanie. V Košiciach a Prešove je to prebíjanie odpadov. Mechanický krtko si poradí bez problémov s upchávkami v potrubí ako je mastnota, zvyšky jedál, nahromadený toaletný papier a pod. Hravo si poradí aj s odolnejšími prekážkami v potrubí – stavebný odpad, rôzne zatvrdnuté materiály a pod. Výhoda tohto čistenia oproti vysokotlakovému je aj to, že nevyplaví splaškovú vodu naspäť.

Toto prepchávanie potrubia je ideálne pre menšie priemery potrubí (DN32 – DN125). Špirála si bez problémov poradí aj s 90° kolenami. Krtkovací stroj poháňa silný indukčný 700W motor. Čistenie prebieha pomocou špirál, na ktoré sú nasadzované rôzne nádstavce. Špirála sa rozvibruje a postupne prechádza do potrubia a odstraňuje usadeniny a nečistoty zo stien potrubia. Ak by sa odpad opakovane upchával – vieme skontrolovať kanalizáciu inšpekčnou kamerou, kde a čo blokuje dobrý odtok.

Špirálové krtkovanie - čistenie odpadov prečistí odtok:

sprchového kúta, kuchynského drezu, pračky, umývačky riadu, vane, umývadla, WC – záchoda, pisoárov, guličiek, priečkových sifónov, dažďových zvodov,  kanalizačných stúpačiek a vpustí,  domových prípojok, ležatých aj zvislých potrubí, bytových stúpačiek a pod.

Elektromechanické čistenie odpadov poskytujeme pre:

vlastníkov domov, bytov, bytové družstvá, firemných zákazníkov, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, bary, hotely, autoumývačky, záhradníctva, obce, mestá, mestké úrady, DSS – zariadenia pre seniorov, štátne inštitúcie a pod.

Spirálová čistička na upchaté potrubia - Ridgid K60

  • RIDGID K-60 je spoľahlivý a účinný elektrický čistiaci stroj  na spojované špirály pre potrubia do priemeru 150mm, do vzdialenosti 38m.

Výkonná čistička, vhodná na čistenie všetkých potrubí v bytoch, domoch a priemyselných objektoch. Čistí odpadové potrubia, odpady kúpelní a sociálnych zariadení, menšie koreňové upchatia, dážďové kanalizačné potrubia a pod.

Koľko stojí čistenie odpadov elektrickým krtkom?

Upchaté potrubie má veľa podôb. Nedá sa dopredu určiť v akej dĺžke usadeniny sú, ani čo bráni prietoku a podobne. Fixná cena sa preto veľmi ťažko stanovuje.

  • Cenu Vám vieme približne odhadnúť po obhliadke problému
  • Môžete si byť istí, že vyberieme ten najefektívnejší spôsob čistenia odpadov, ktorý je zároveň aj najlacnejší.
  • Našim cieľom je v prvom rade spokojný zákazník.
Ak ma prekvapí upchatý odpad v nočných hodinách - môžem Vás kontaktovať aj vtedy?

Samozrejme – naša krtovacia služba pracuje NONSTOP. Pracujeme aj v noci, cez víkendy aj sviatky.

  • Upchaté odpadové potrubie si často vyžaduje okamžitý zásah
Kde poskytujeme čistenie potrubí špirálou?

Špirálové čistenie odpadov a potrubí poskytujeme v mestách:

  • Žilina
  • Bytča

Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll to Top Call Now Button