Krtkovanie Bytča - Najvýhodnejšie čistenie upchatých odpadov

Máte problém s upchatým odpadom? Nevešajte hlavu – profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie, hovorovo nazývané aj krtkovanie Vám situáciu vyrieši. Krtkovanie Bytča a okolie. Sme Vám k dispozícii nonstop 24/7.

  • Krtkovanie – profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie poskytujeme v okrese Bytča.

Bytča, Hlboké nad Váhom, Hvozdnica, Jablonové, Kolárovce, Kotešová, Maršova – Rašov, Petrovice, Predmier, Súľov – Hradná, Štiavnik, Veľké Rovné

Krtkovanie Bytča - Top cena čistenia odpadov a kanalizácií

Kompletná technika na účinné čistenie každého typu potrubia - Krtkovanie v Bytči a okolí

Medzi najčastejšie signály upchatého potrubia patrí neodtekajúci drez, bublanie vody v záchode – WC, nevypúšťanie práčky alebo umývačky riadu do odtokového potrubia. Upchatý odtok vane alebo sprchového kúta nám znemožní denno-dennú hygienu. Po určitom čase je to viac menej bežný stav, nakoľko do kanalizácie prirodzene púšťame mastnoty, zbytky jedál ale aj predmety, ktoré tam nepatria. Tieto upchávky sa časom nahromadia v potrubí a znemožnia hladký odtok. Domáce prepchávanie ani rôzna chémia Vám problém nevyrieši. Na takéto havarijné stavy je bez diskusie nutná profesionálna technika, ktorá dôkladne prečistí a prepchá odpadové alebo kanalizačné potrubie a uvedie odpady do normálneho stavu.

Ak aj napriek profesionálnemu čisteniu stále neodteká odpad tak, ako by mal, vieme sa do potrubia „pozrieť“ inšpekčnou kamerou. Kamerovaním potrubia zistíme kde je presne problém bez nutnosti rôznych sekaní alebo výkopov.

Monitoring kanalizácie - kontrola potrubia kamerou

Elektromechanické čistenie odpadov

Elektromechanické krtkovanie je výhodné čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených. Špirála rotovaním odstráni zo stien potrubia všetky nečistoty.. Je vhodné na čistenie potrubia, ktoré majú menší prieme. Odpady drezov, vaní, sprchový kútov, pračiek, umývačiek riadu a pod.

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom vody

Tam kde je špirálové krtkovanie neúčinné máme k dispozícii veľmi výkonný stroj, ktorý máme v mobilnom krtkovacom vozidle. Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Trasovanie potrubia - Žilina - Bytča
Lokalizácia potrubia

Trasovanie potrubia

Trasovanie potrubia lokalizačnou technikou za výhodné ceny | Žilina – Bytča Pokiaľ chcete nájsť na pozemku vodu, možno si zavoláte tzv. prútikára. Ale ak chcete nájsť v zemi uložené potrubie – tam Vám žiadny prútik nepomôže. Trasovanie potrubia to 100% …

Viac informácií
Monitoring potrubia za výhodné ceny. Kamerovanie potrubia v Žiline - Bytčí a okolí
Kontrola odpadu kamerou

Monitoring potrubia

Monitoring potrubia za výhodné ceny | Žilina – Bytča Monitoring potrubia kanalizácie profesionálnou technikou za výhodné ceny. Žilina – Bytča a okolie. Kamerovanie kanalizačného potrubia so záznamom. … aby ste nemuseli tipovať, aké sú problémy v kanalizácii … Monitoring potrubia …

Viac informácií

Často kladené otázky - FAQ

Aké druhy krtkovania - čistenia odpadov poskytujeme?

Čistenie upchatých odpadov – slangovo nazývané aj krtkovanie, je veľmi odborná služba. Domáce metódy na vyčistenie upchatých odtokov nie sú účinné – určite nie dlhodobo.  Na upchaté potrubie treba jednoznačne zavolať profesionálov.

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti čistenia upchatého potrubia – disponujeme profesionálnou a hlavne účinnou technikou, ktorá uvoľní dobrý prietok v každom type potrubia.

  • Elektromechanické krtkovanie – čistenie odpadov
  • Vysokotlakové čistenie kanalizácie
  • Frézovanie kanalizačných potrubí

 

Koľko stojí čistenie upchatého potrubie - krtkovanie??

Upchaté potrubie má veľa podôb. Nedá sa dopredu určiť v akej dĺžke usadeniny sú, ani čo bráni prietoku a podobne. Fixná cena sa preto veľmi ťažko stanovuje.

  • Cenu Vám vieme približne odhadnúť po obhliadke problému
  • Môžete si byť istí, že vyberieme ten najefektívnejší spôsob čistenia odpadov, ktorý je zároveň aj najlacnejší.
  • Našim cieľom je v prvom rade spokojný zákazník.
Kde poskytujeme profesionálne krtkovanie?

Profesionálne krtkovanie poskytujeme v Bytči a okolí:

  • Krtkovanie Bytča a okolie

Bytča, Hlboké nad Váhom, Hvozdnica, Jablonové, Kolárovce, Kotešová, Maršova – Rašov, Petrovice, Predmier, Súľov – Hradná, Štiavnik, Veľké Rovné

 

Kvalitné krtkovanie ktoré si objednáte jedným klikom
Krtkovanie Bytča NONSTOP - výhodná cena čistenia odpadov

Každý prípad upchatia odtokov je iný, preto stanoviť fixnú cenu by bolo zavádzanie. Môžete sa spoľahnúť, že vyberieme ten najlacnejší a najefektívnejší spôsob krtkovania… Výhodné čistenie upchatých odpadov…

Krtkovanie Bytča Nonstop