Krtkovanie Žilina - čistenie upchatých potrubí

Máte problém s upchatým odpadom? Nevešajte hlavu – profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie, hovorovo nazývané aj krtkovanie Vám situáciu vyrieši. Krtkovanie Žilina a okolie. Sme Vám k dispozícii nonstop 24/7.

Krtkovanie – profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácie poskytujeme v Žiline a všetkých mestkých častiach.

  • Žilina, Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota, Strečno
Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie v Žiline a Bytči

Kompletná technika na účinné čistenie každého typu potrubia

Medzi najčastejšie signály upchatého potrubia patrí neodtekajúci drez, bublanie vody v záchode – WC, nevypúšťanie práčky alebo umývačky riadu do odtokového potrubia. Upchatý odtok vane alebo sprchového kúta nám znemožní denno-dennú hygienu. Po určitom čase je to viac menej bežný stav, nakoľko do kanalizácie prirodzene púšťame mastnoty, zbytky jedál ale aj predmety, ktoré tam nepatria. Tieto upchávky sa časom nahromadia v potrubí a znemožnia hladký odtok. Domáce prepchávanie ani rôzna chémia Vám problém nevyrieši. Na takéto havarijné stavy je bez diskusie nutná profesionálna technika, ktorá dôkladne prečistí a prepchá odpadové alebo kanalizačné potrubie a uvedie odpady do normálneho stavu.

Ak aj napriek profesionálnemu čisteniu stále neodteká odpad tak, ako by mal, vieme sa do potrubia “pozrieť” inšpekčnou kamerou. Kamerovaním potrubia zistíme kde je presne problém bez nutnosti rôznych sekaní alebo výkopov.

Monitoring kanalizácie - kontrola potrubia kamerou

Elektromechanické čistenie odpadov

Elektromechanické krtkovanie je výhodné čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených. Špirála rotovaním odstráni zo stien potrubia všetky nečistoty.. Je vhodné na čistenie potrubia, ktoré majú menší prieme. Odpady drezov, vaní, sprchový kútov, pračiek, umývačiek riadu a pod.

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom vody

Tam kde je špirálové krtkovanie neúčinné máme k dispozícii veľmi výkonný stroj, ktorý máme v mobilnom krtkovacom vozidle. Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

0
+
Metrov vyčistených potrubí. Špirálovou metódou a vysokotlakovým čistiacim strojom.
0
m
Metrov zmonitorovaných odpadových potrubí. Kamerové skúšky potrubia so záznamom na USB alebo DVD.
0
Nonstop
Havarijná služba voda - krtkovanie v nepretržitej pohotovosti

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Krtkovanie Žilina - FAQ (Často kladené otázky)

Aké druhy krtkovania - čistenia odpadov poskytujeme?

Čistenie upchatých odpadov – slangovo nazývané aj krtkovanie, je veľmi odborná služba. Domáce metódy na vyčistenie upchatých odtokov nie sú účinné – určite nie dlhodobo.  Na upchaté potrubie treba jednoznačne zavolať profesionálov.

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti čistenia upchatého potrubia – disponujeme profesionálnou a hlavne účinnou technikou, ktorá uvoľní dobrý prietok v každom type potrubia.

  • Elektromechanické krtkovanie – čistenie odpadov
  • Vysokotlakové čistenie kanalizácie
  • Frézovanie kanalizačných potrubí

 

Koľko stojí čistenie upchatého potrubie - krtkovanie??

Upchaté potrubie má veľa podôb. Nedá sa dopredu určiť v akej dĺžke usadeniny sú, ani čo bráni prietoku a podobne. Fixná cena sa preto veľmi ťažko stanovuje.

  • Cenu Vám vieme približne odhadnúť po obhliadke problému
  • Môžete si byť istí, že vyberieme ten najefektívnejší spôsob čistenia odpadov, ktorý je zároveň aj najlacnejší.
  • Našim cieľom je v prvom rade spokojný zákazník.
Kde poskytujeme profesionálne krtkovanie?

Profesionálne krtkovanie poskytujeme v Žiline a okolí:

  • Krtkovanie Žilina a okolie

Žilina, Bánová, Bôrik, Brodno, Budatín, Bytčica, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Považský Chlmec, Rosinky, Solinky, Staré mesto, Strážov, Trnové, Vlčince, Vranie, Zádubnie, Závodie, Zástranie, Žilinská Lehota

Krtkovanie v Bratislave poskytujú krtkovia.sk

Kvalitné krtkovanie ktoré si objednáte jedným klikom
Krtkovanie Žilina NONSTOP - výhodná cena čistenia odpadov

Každý prípad upchatia odtokov je iný, preto stanoviť fixnú cenu by bolo zavádzanie. Môžete sa spoľahnúť, že vyberieme ten najlacnejší a najefektívnejší spôsob krtkovania… Výhodné čistenie upchatých odpadov…

Čistenie upchatých odpadov Žilina
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll to Top Call Now Button